ÚVOD
CO JE TO MATADOR
PRODUKTY
   KLASSIK
   KI
   PRO VÍCE DĚTÍ
NÁKUP ON-LINE
VIDEO
GALERIE MODELŮ
KONTAKT

Produktové řady MATADOR

Produktová řada MATADOR KI
Produktová řada KI je určena pro děti od tří let. Obsahuje stavební prvky velikostně přizpůsobené malé dětské ruce a počet typů dílů je omezen tak, aby jejich použití zvládali i menší děti. Návody ke stavbě jednoduchých modelů jsou vyvedeny ve veselých barvách a též názorně vysvětlují použití nářadí.
Postupně se šikovnost dítěte zvýší a umožní mu přejít na řadu Klassik. Za pomoci speciální propojovací sady V 1 je možno propojit prvky produktové řady KI s prvky řady Klassik.

Produktová řada MATADOR Klassik
Produktová řada Klassik je určena pro děti od pěti let. Má menší stavební díly než řada KI. Umožňuje větší variabilitu a stavbu komplikovanějších modelů.
Řada Klassik obsahuje základní, doplňkové, modelové a speciální sady. Všechny tyto sady jsou mezi sebou propojitelné a tvoří komplexní stavební systém neomezených možností.

Pro více dětí
Obě výše zmíněné produktové řady KI i Klassik obsahují velké sady určené speciálně pro dětské kolektivy - školky, školy, zábavní centra, dětské koutky apod.
Tyto specializované sady obsahuje několik sad nářadí a dostatek dílů i pro stavbu těch největších modelů na kterých může spolupracovat i více dětí.
webmaster: makeIT